SEO

Backlink Nedir? Ücretsiz Backlink Oluşturucu Siteler

Backlink Nedir? Ücretsiz Backlink Oluşturucu Siteler (80 Bin+), En güncel backlink oluşturucu siteler ile sitenizin hızlı index almasını sağlayacak ve ücretsiz olarak alexa sıralamanızı düşürebileceksiniz.

Backlink Nedir Ücretsiz Backlink Oluşturucu Siteler
Backlink Nedir Ücretsiz Backlink Oluşturucu Siteler

Backlink Nedir?

Backlink, bir web sitesinin başka bir web sitesinden aldığı bağlantıdır. Geri bağlantılar, bir web sitesinin arama motoru sonuçlarında öne çıkması üzerinde büyük bir etki yapar. Bu nedenle bir web sitesinin SEO sıralamasını iyileştirmek için çok faydalı oldukları düşünülmektedir. Arama motorları sıralamaları hesaplar. Kimse arama motorlarının ne kadar ağırlık verdiğini kesin olarak bilemez fakat tanıtım yazıları, footer linklerin çok etkili olduğu gözle görünmektedir.

Ücretsiz Backlink Siteleri:

Ücretsiz backlink siteleri otomatik olarak pingleme ve sorgulama yaparak sitenizi Google‘un gözünde büyütebilir ve sıralamada yükselme şansı yakalayabilirsiniz. İşte ücretsiz otomatik backlink siteleri:

Baklink Generatör [325 Ücretsiz Backlink]

Backlink Genaratör sitesi saniyeler içerisinde siteniz için 325 backlink oluşturabilir, yıllarca kullanılan bir site olmakla birlikte hala ücretsiz backlink sistemi sorunsuz şekilde çalışarak ücretsiz SEO yapmamızı sağlamaktadır.

IM Talk Website Submitter [2000 Free Backlink]

IM Talk ücretsiz backlink sitesinde, alacağınız backlink sayısını, anahtar kelimeleri girebilirsiniz, internet hızınıza göre kendini otomatik oluşturmaya başlayarak oluşturduğu sitelerin listesini ekranda sunmaktadır. Bu işlem sonrasında Alexa’da hızla düşüş sağlayabilirsiniz ve index almanızı hızlandırabilirsiniz.

.Gov .Edu Backlink [70+]

70 adet ücretsiz .gov ve .edu otoriter sitelerden ücretsiz backlink alabileceğiniz site ücretsiz backlink sitesidir ve yıllarca bu şekilde hizmet vermektedir.

Free Indexer V2 [300 Free Backlink]

Listeye eklediğiniz istediğiniz kadar domaine (alan adına) istediğiniz keywords (anahtar kelimeler) i ekleyerek 300 adet otoriter siteden SEO’nuza katkı sağlayacak backlinkler olabilirsiniz.

MassPings [500 + Süper Ping]

Pingler sitenizin index almasını hızlandırır ve Google’da ücretsiz yükselmenizi sağlar, 500 den fazla ping ve backlink alabileceğiniz Mass Pings sitesinden istediğiniz anahtar kelime üzerinden ücretsiz backlink alabilirsiniz.

SEO Rockets [2500 Ücretsiz Backlink]

Sitenize istediğiniz anahtar kelimeden istediğiniz sayı kadar backlink alabilirsiniz. Backlinkler genelde ping olarak atılmatadır ve bu işlem ücretsiz olarak Alexa derecesine girmenizi sağlamaktadır.

SEO Unity [600]

SEO Unity adından da anlaşılacağı gibi, ücretsiz 600 den fazla backlink almanızı sağlamaktadır, Ücretsiz backlink oluşturucu / Jeneratör aracmız, web sitenizi 245 farklı web sitesine otomatik olarak gönderir backlink ve ping almanızı sağlar. Yapmanız gereken tek şey web sitenizin URL’sini yukarıdaki forma yazıp Backlinks Oluştur’ a tıklamanız yeterli olacaktır.

Etiketler

2 Yorum

  1. Bu kadar backlink nasıl alınabilir ki. Suni olarak backlink üretmek SEO açısından zararlı olmaz mı.

    1. Suni olarak backlink üretmiyor bu siteler, pingleme yapıyor, örneğin hız sorgu, değer sorgu, seo sorgu, alexa sorgu .. gibi sitelere otomatik ping yaparak sıralamada yükseltip Alexa’da düşürüyor, her şeyin fazlasının zarar olduğu gibi bunun da fazlası zarar olacak diye düşünüyorum bu yüzden orantılı kullanılmasını tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı