SEO

Ücretsiz Tanıtım Yazısı Alabileceğiniz Forum Siteleri

Ücretsiz Tanıtım Yazısı Alabileceğiniz Forum Siteleri, Ücretsiz Link Çıkışı, Bedava Backlink Alma Siteleri, Hangi Sitelerden Ücretsiz Tanıtım Yazısı Alınır ?

Sitelerimizi kurduktan sonra iç seo ve dış seo çalışması ihtiyacı duyarız. Bütçemizin kısıtlı olması bizleri ücretsiz backlink alınabilecek siteleri araştırmaya yönlendirmektedir. WP2 ailesi olarak SEO alanında işinize yarayacak 8 adet ücretsiz backlink alabileceğiniz ve tanıtım yazısı yayınlayabileceğiniz forum sitelerini listeledik.

1. R10.net

r10 net Forum Sitesi

R10.net sitesi Türkiye’de en çok ziyaret alan webmaster forum siteleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Forum içerisinde tüm konulara değinildiği gibi ücretli SEO işleri de yaptırabilirsiniz. Bir çok kategoriye ayrılan forum konuları arasında Site Tanıtımı kategorisi de yer almaktadır. Site Tanıtımı kategorisine üye olduktan sonra yeni konu açarak sitenizin tanıtımını yapabilir ve link çıkışı verebilirsiniz. Foruma üye olmak sanıldığı kadar kolay olmasa da üye olduktan sonra tüm web işleriniz için kolaylıkla yardım alabilir ve kendinizi geliştirecek bilgiler edinebilirsiniz.

2. wmaraci.com

wmaraci Forum Sitesi

wmaraci adından da bahsedildiği gibi Web Master aracı anlamına gelmektedir ve ticaret için aracılık yapmaktadır. Bu sitede de r10 da olduğu gibi tüm konular yer almaktadır. Üye olmak sanıldığı kadar zor değildir. Telefon numarası ve doğru bilgiler girildiği takdirde üyeliğiniz hemen aktif hale gelecektir. Burada da SEO için hizmetleri ücretli ve ücretsiz alabileceğiniz gibi ücretsiz SEO testi aracını kullanarak da sitenizin iç seo testini yapabilirsiniz. Site tanıtımı kategorisinden site tanıtımınızı yaparak ücretsiz backlink alacaksınız. Ek olarak da üye profilinizde yer alan imzanıza anahtar kelimede bağlantı vererek her konu ve mesajınızda vermiş olduğunuz anahtar kelimeden sitenize link çıkışı alabilirsiniz.

3. Forum TR [frmtr.com]

forumtr Forum Sitesi

Forum TR Türkiye’deki forum siteleri arasında en köklü sitelerden biridir. Webmasterların uğrak yeri olduğu kadar gamerların da uğrak yeridir. Çünkü item ve karakter ticareti de dönmektedir. Burada da diğer forum sitelerinde olduğu gibi bir çok konu da kategori mevcuttur. Oluşturduğunuz üye profilinden imza ekleyerek ve konularda backlink oluşturarak kolaylıkla tanıtım yazısı ve backlink alabilirsiniz.

4. Donanım Haber [forum.donanimhaber.com]

donanım haber forum sitesi

Alt yapısı ve üye sayısıyla kendine büyüleyen ve Da Pa değerleri açısından oldukça faydalı işlerde kullanılabilecek bir forum sitesidir. Paylaşacağınız tanıtım yazısı ve içeriklerle 100 binlerce kişiye ulaşabilirsiniz. Üye olmak oldukça kolay olduğu gibi site tanıtım bölümünden site tanıtmakta ücretsiz backlink almanız için bir fırsattır.

5. CHIP [chip.com.tr/forum]

chip online Forum Sitesi

Chip 299,946 üye sayısıyla ve yenilikçi oluşuyla teknoloji kategorilerinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Eğer ki bir teknoloji veya blog siteniz varsa kesinlikle tanıtım yazısı paylaşmanız gereken bir platformdur. Ücretsiz tanıtım yazısı ve backlink alabileceğiniz gibi yenilikleri takip etmek için de üye olunması gereken Türkiye’de en çok ziyaret edilen forum sitelerinden birisidir.

6. Türk Hack Team [turkhackteam.com]

turk hack team Forum Sitesi

855.835 üye sayısı ile dünyaya adını duyurmuş ve tüm konulara değinilen bir site olmakla beraber, her türlü sorununuza yardım bulabileceğiniz bir platformdur. Sitenizle ilgili bir içerik ekleyerek kaynak belirtip tanıtım yazısı alabileceğiniz gibi direk kelime çıkışı olarak ücretsiz backlink de alabilirsiniz.

7. Shift Delete 

sfitdelete.net Forum Sitesi

Teknoloji ve oyun içerikleri ile ön planda olan Shift Delete formu 346,628 üyesi ve Alexa ülke sıramalasında 45 rankı ile backlink ve tanıtım yazıları için tercih edilecek bir platformdur. Üyelikleri direk facebook hesabınızla açabileceğiniz gibi kolaylıkla mail adresinizden de üyelik oluşturabilirsiniz. Alışveriş siteleri hakkındaki yorumlar oldukça fazla kullanılmakta eğer ki bir alışveriş veya e ticaret siteniz mevcut ise kesinlikle site tanıtımı yapıp link çıkışı oluşturmanızı tavsiye etmekteyiz.

8. Technopat.net

technopat Forum Sitesi

233.353 üye sayısı ve 93 ülke Alexa rankı ile tüm kategorilerde konu açabileceğiniz sosyal bir platformdur. Her kategorideki siteniz için kolaylıkla tanıtım yazısı ve link çıkışı alarak sitenizin SEO açısından ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı